Roza zihet keq me Meritonin: Babai im ka vdekur, po djali tënd e ndjen mungesën tënde?! Gorillë!
Roza zihet keq me Meritonin: Babai im ka vdekur, po djali tënd e ndjen mungesën tënde?! Gorillë!
Eurodeputeti Reuten: BE mjaft me samite për Ballkanin, po të marrë masa kundër Vuçiçit dhe Dodikut
Eurodeputeti Reuten: BE mjaft me samite për Ballkanin, po të marrë masa kundër Vuçiçit dhe Dodikut
Vëllai i 27-vjeçarit mohon se Jolldashi ka qëlluar i pari: I dolën në pritë dhe e gjuajtën 4 herë, Deis Meko
Vëllai i 27-vjeçarit mohon se Jolldashi ka qëlluar i pari: I dolën në pritë dhe e gjuajtën 4 herë, Deis Meko
Meta nga Berati: Problemi i qeverisë janë PPP-të
Meta nga Berati: Problemi i qeverisë janë PPP-të
Super e Marta e 5 marsit , ish Presidenti Trump përshkallëzon retorikën ndaj Presidentit Biden
Super e Marta e 5 marsit , ish Presidenti Trump përshkallëzon retorikën ndaj Presidentit Biden
Mbrëmje e madhe e boksit në Gjermani
Mbrëmje e madhe e boksit në Gjermani
KUKËS/ Ura e lartë 56 metra dhe mbi 5 mijë ton peshë do të jetë gati….
KUKËS/ Ura e lartë 56 metra dhe mbi 5 mijë ton peshë do të jetë gati….
Manjani ironizon qeverinë: Bota po rend drejt hidrogjenit si burim energjie, ndërsa ‘Inteligjenca jonë Artificiale’ drejt Azerbajxhanit.
Manjani ironizon qeverinë: Bota po rend drejt hidrogjenit si burim energjie, ndërsa ‘Inteligjenca jonë Artificiale’ drejt Azerbajxhanit.
Hyri mbrëmë në BBV3, arrestohet për mashtrim konkurrenti Liam Osmani
Hyri mbrëmë në BBV3, arrestohet për mashtrim konkurrenti Liam Osmani
Putin teston raketën e fuqishme bërthamore pasi kërcënoi NATO-n
Putin teston raketën e fuqishme bërthamore pasi kërcënoi NATO-n
previous arrow
next arrow
Publik.al ju fton të ndani shqetësimin tuaj duke shërbyer si kanal komunikimi në denoncimin e fenomeneve të padrejta në shoqërinë shqiptare. Dërgoni materialin apo historinë tuaj.