Aktori i njohur Agron Llakaj humb bashkëshorten. Dedikimi prekës: Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës
Aktori i njohur Agron Llakaj humb bashkëshorten. Dedikimi prekës: Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës
Agron Shehaj themelon partinë “Mundësia”/ Kur do të mbahet Konventa
Agron Shehaj themelon partinë “Mundësia”/ Kur do të mbahet Konventa
Tiranë, efektivja 21-vjeçare vret veten me armën e shërbimit
Tiranë, efektivja 21-vjeçare vret veten me armën e shërbimit
SPAK përgjoi 3335 celularë dhe karta SIM, në lupë politikanë dhe anëtarë të grupeve kriminale
SPAK përgjoi 3335 celularë dhe karta SIM, në lupë politikanë dhe anëtarë të grupeve kriminale
Fier/ Kreu marrëdhënie s*ksuale me dhunë me një 24-vjeçare, arrestohet 63-vjeçari. Ja masa e sigurisë e caktuar ndaj tij
Fier/ Kreu marrëdhënie s*ksuale me dhunë me një 24-vjeçare, arrestohet 63-vjeçari. Ja masa e sigurisë e caktuar ndaj tij
KLP-ja mblidhet me 27 maj për mandatin e Alfred Ballës
KLP-ja mblidhet me 27 maj për mandatin e Alfred Ballës
Le Figaro kopertinë për shqiptaren e famshme të Inteligjencës Artificiale: Mira Murati vlerësohet 80 miliardë dollarë
Le Figaro kopertinë për shqiptaren e famshme të Inteligjencës Artificiale: Mira Murati vlerësohet 80 miliardë dollarë
Putin-i dëshiron armëpushim me Ukrainën përgjatë vijave aktuale të frontit
Putin-i dëshiron armëpushim me Ukrainën përgjatë vijave aktuale të frontit
Rama i jep vajzës së Petro Markos certifikatën e banesës së trashëguar: Do ta kthej në muze
Rama i jep vajzës së Petro Markos certifikatën e banesës së trashëguar: Do ta kthej në muze
Durrës/ Gjykata lë në burg babanë që akuzohet se ka abuzuar me vajzën e mitur
Durrës/ Gjykata lë në burg babanë që akuzohet se ka abuzuar me vajzën e mitur
previous arrow
next arrow

Publik.al ju fton të ndani shqetësimin tuaj duke shërbyer si kanal komunikimi në denoncimin e fenomeneve të padrejta në shoqërinë shqiptare. Dërgoni materialin apo historinë tuaj.