Ilnisa dhe Meritoni ‘zyrtarisht të martuar’, dhurojnë puthjen e parë në buzë (VIDEO)

Produksioni i Big Brother Vip 3 organizoi një dasmë tradicionale mbrëmjen e sotme.

Banorët zgjodhën që çifti që do martohej të ishte Ilnisa dhe Meritoni. Dhe ashtu ndodhi.

Pak çaste më parë dyshja kurorëzoi dashurinë në martesë, gjithmonë në kuadër të lojës.

Madje ata dhuruan edhe puthjen e parë, në buzë si burrë e grua.

Publikuar nga Publik Media