FOTO/ Bën tatuazh për Kiarën dhe Luizin

Megjithëse kanë kaluar disa muaj që pas daljes nga “BBV”, Luizi dhe Kiara vazhdojnë që të pëlqehen dhe të mbështeten nga një publik i gjerë.

-640-0-651a9a26d9c09

Së fundmi një ndër fansat e ‘zjarrtë’ të dyshes ka bërë një tatuazh në krah inicjalet e çiftit, duke treguar kështu që ai ëhstë një mbështetës i tyre.

“Team Luki”, shkruhet në tatuazhin e fansit.

asdasd

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Luizi teksa e ka postuar këtë foto në InstaStory, dhe krahas saj shkruan:“Faleminderit vëlla. T’du fort”.

Publikuar nga Publik Media