Vlorë/ Një person arrestohet me arme dhe mina me telekomandë

Policia ka arrestuar në Vlorë, një person mesditën e së hënës, i cili kishte armë zjarri me vete dhe mina me telekomandë.

Personi ndodhet aktualisht në komisariatin e Vlorës.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, nëse do bënte atentat apo do t’i shiste minat.

Publikuar nga Publik Media