VIDEO/ Rey Manaj shkëlqen duke shënuar

Rey Manaj nuk ndalet së shënuari. Sulmuesi shqiptar, gjeti golin e radhës në Superligën turke me Sivasspor.

Në minutën e 69-të, Manaj mori topin në mesfushë dhe shënoi ndaj Pendikspor.

27-vjeçari u tregua një “vrasës’ para porte, teksa çoi topin në fundin e rrjetës së kundërshtari për të çuar kështu shifrat në 3-1 për ekipin e tij.

Kujtojmë se Manaj po zhvillon një sezon fantastik në Turqi dhe tashmë arrin në kuotën e 18-të goave sezonal me skuadrën e Sivasspor.

Publikuar nga Publik Media